Krótki wstęp zanim podcast Opiekun Finansów zacznie nadawanie w pełni. 
Opisuję co już obecnie działą a co jest planowane.

Powitanie

Jeśli trafiłeś tutaj to znaczy że jesteś zainteresowany swoimi finansami. Może z Tobą rozmawiałem lub usłyszałeś mnie podczas rozmowy z kimś, może ktoś Ci o mnie powiedział lub znalazłeś mnie na mediach społecznościowych. Dla każdego znajdzie się tu coś ciekawego począwszy od tych którzy mają długi i chcą się ich pozbyć aż po tych co mają spore oszczędności i nie wiedzą jak je bezpiecznie ulokować.

Dlaczego odcinek zero? Cóż jeszcze nie jestem gotowy na start tego podcastu. Publikuję więc krótką informację dla odwiedzających zanim wezmę się porządnie do pracy.

Dużo jeszcze jest do zrobienia choć fundamenty położone są solidne. Przede wszystkim jest wiedza i chęć dzielenia się nią z Wami. Strona internetowa działa, mam hosting i domenę www.opiekunfinansow.pl. Choć strona wygląda jeszcze nie tak jak powinna jest już funkcjonalna i ma strukturę i podstawowe informacje.

Jak słychać jest już próbny podcast ale na razie nagrany na mikrofonie mojego laptopa. Jakość dźwięku może nie powala ale najważniejsze, że udało się go nagrać i opublikować. Jestem w mediach społecznościowych choć na razie niewiele tam się dzieje. Pewnie w przyszłości pojawię się w innych miejscach. Tego podcastu słuchać można jedynie na stronie internetowej lub subskrybując kanał RSS mojego bloga. W dalszym etapie dodam go oczywiście na popularne serwisy agregujące podcasty..

W tym tygodniu dopiero sfinalizowałem kolorystykę i logo mojej marki, zatwierdziłem projekt wizytówek które poszły do druku. Mam plan a w nim około setki pomysłów na podcasty. Rozpoczniemy cyklem, który roboczo nazwałem „od zera do milionera”.

W sumie całkiem nieźle jak na męża, ojca dwójki małych dzieci, który wrócił do Polski 5 miesięcy temu po 11 latach pracy jako programista w Londynie.

Jak mówią Anglicy „watch this space”! Czyli czuwajcie na nowinki. Do usłyszenia wkrótce.

Proszę pomóżcie mi szerzyć wiedzę finansową!

  1. Zostawcie swoje komentarze poniżej
  2. Polubcie ten wpis i udostępnijcie na Facebooku, Twitterze lub Google + (linki i ikonki są trochę niżej po prawej)
  3. Zasubskrybujcie ten blog przez RSS lub słuchajcie podcastu w iTunes
  4. Zapiszcie się na newsletter by otrzymywać informacje o nowych wpisach zniżkę na zakup złota i srebra oraz dostęp do tajnej strefy z dodatkowymi materiałami.

Kategorie: Finanse

3 Komentarze

Beata · 15 lutego 2018 o 06:56

Hejka,

Powodzenia w prowadzeniu bloga. Będę tu zaglądać. 🙂
Beata

    Łukasz · 15 lutego 2018 o 10:36

    Trzymam za słowo 😉

Anna · 6 kwietnia 2018 o 13:33

Witam się teraz, bo nie zrobiłam tego na początku :-). Poza tym walczę o srebrną monetę 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *