Kim jestem?

Nazywam się Łukasz Łakomy i prowadzę ten blog Opiekun Finansów. Jestem całkowicie niezależnym doradcą finansowym a nie pośrednikiem produktów i usług bankowo-ubezpieczeniowych.

Jako rodowity Poznaniak szacunek do pieniędzy mam w genach. Pomogę Ci w zrozumieniu świata finansów, wyjściu z długów, ochronie lub zgromadzeniu oszczędności, stworzeniu budżetu domowego i podstawach inwestowania.

Dlaczego ja?

Ty jesteś moim priorytetem i pracuję dla Ciebie! Nie sprzedaję żadnych kredytów ani produktów finansowych, za które dostaję prowizję. Płacisz mi Ty i Twoje dobro jest dla mnie najważniejsze.

Jestem w pełni niezależny i nie związany z żadną agencją, bankiem czy inną firmą dla której musiałbym wyrobić „plan sprzedażowy”.

Cechuje mnie elastyczność. Potrafię się dostosować do każdego klienta i jego wymagań. Nie koloruję, nie ściemniam, nie leję wody lecz wykładam kawę na ławę.

Gwarantuję rzetelność, uczciwość, całkowitą dyskrecję i anonimowość.

Ciężką pracą, oszczędzaniem i inwestowaniem doszedłem do momentu kiedy uzyskałem częściową niezależność finansową. Mogę się skupić na czymś innym niż pogoń za chlebem codziennym.

Pracowałem w największych bankach inwestycyjnych w Londyńskim City i Canary Wharf. Programowałem narzędzia dla „traderów” co dało mi pogląd jak działa dzisiejszy system finansowy. Widziałem na własne oczy jak duzi chłopcy handlują obligacjami, akcjami, opcjami walutowymi. Wpływają one na nasze życie choć niemal nikt nie ma o tym pojęcia.

Porzuciłem tę dobrze płatną karierę programisty w Londynie, zamknąłem swoją spółkę i wróciłem do Polski by zająć się pasją: finansami. Chcę pomagać ludziom, którzy są zwyczajowo „dawcami kapitału” dla instytucji finansowych.

Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące finansów domowych nie czekaj, skontaktuj się ze mną!